HAKKIMIZDA

By Sorella
Takı Dünyası

Yaptığımız işi seviyoruz

By Sorella – İzmir’den Kadın Aksesuarları ve Takı modellerinde dünyaya açılan kapı ve sektörün öncüsü.

7/24 Hizmetinizdeyiz

Mağazamızda mesai saatleri içerisinde, online mağazamızda 7/24 hizmet sunuyoruz. Günün her saatinde sipariş verebilirsiniz.

ŞIK GÖRÜNEN TASARIMLAR

E-Ticaret Mağazamız

By Sorella online e-ticaret mağazamız 2023 yılında hizmete girmiş ve tüm Türkiye'deki takı meraklılarına online mağaza hizmeti sunmaktadır.

By Sorella mağazamız, bijuteri, çelik takı modelleri ve kadın aksesuarları alanında öncü bir marka olup, hem e-ticaret alt yapısı ile tüm Türkiye’ye çevrimiçi alış veriş hizmeti sunmakta hem de Mağazamızda ürünlerimizi bire bir müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Kendine özgü tasarımlarımızla size özel kombinlerinize eşsiz özellik katacak şıklığınıza farklılık kazandıracaksınız. Aksesuar ve takılarımızı sürekli güncellenen modeller ile ürün yelpazemizi büyütüyor ve çeşitlilik imkânı sunuyoruz.

 

Ürünlerimiz kaliteli ve güncel ürünler olup uygun fiyat garantisi ile sizlere en uygun fiyata sunmayı ve alışverişlerinizde en güzel intibayı bırakmayı ve güveninizi kazanmayı istiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. 81 İlimize kargo sevkiyatımız vardır. Gönül rahatlığı ile sitemizden siparişinizi kolaylıkla verebilir ve hızlı kargo seçeneklerimiz ile ürününüze 1-3 gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca bizi Instagram ve Facebook adreslerimizden de @bysorella hesabından takip edebilir, yeni ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.

ANA ÜRÜN

Kategorilerimiz

KOLYE KATEGORİSİ

BİLEKLİK KATEGORİSİ

KÜPE KATEGORİSİ

ÇANTA KATEGORİSİ

KATEGORİYİ İNCELEYİN