BİZE SORU SORMAKTAN ÇEKİNMEYİN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Saat:14.00 ve öncesinden verilen siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Saat:14.00 dan sonra verilen siparişler en geç ertesi gün kargoya verilir. Hafta sonuna denk gelen siparişleriniz ilk mesai günü kargoya verilmektedir. Yoğun kampanyalarımızın olduğu günlerde kargoya bağlı olarak bu süreç 1-3 iş günü içerisinde değişim gösterebilmektedir.

Siparişlerim hangi kargo firması ile gönderiliyor?

www.bysorella.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde Türkiye’nin tüm bölgelerine Aras Kargo güvencesi ile gönderim yapılmaktadır. Saat:14.00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Siparişlerim kaç günde elime ulaşır?

Siparişleriniz kargonun teslim edileceği, İl ve Şubeye bağla olarak değişiklik göstermektedir. Tahmini olarak 1-3 iş günü içerisinde siparişleriniz tarafınıza ulaşır. Kampanya dönemi bu süre 1-5 gün farklılık gösterebilir ve uzayabilir.

Siparişimdeki ürünü değiştirmek istediğimde nasıl değiştirebilirim?

BySorella web sitemizden yaptığınız alış verişlerinizde siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ise bizimle iletişim kanallarımızdan iletişime geçerek sipariş numaranız ile siparişinizi değiştirebilirsiniz. Ancak ürün ulaştıktan sonra değişim yapmak istiyorsanız firmamız değişim işlemi gerçekleştirmemektedir. Dilerseniz ürünü iade edebilirsiniz.

Tarafımıza kargodan teslim edilmeden gelen veya iade gelen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir! Kargo ücreti, iade işlemi sırasında düşülüp kalan tutar müşteriye iade edilir. Teslim edilemeyen tüm siparişlerin sorumluluğu müşteriye aittir. Mail ile müşteri bilgilendirmesi her aşamada yapılmaktadır. Mail adresinizi (Spam Kutunuzu) da dahil olmak üzere kontrol ediniz.