Blog

Yaz takıları ve aksesuarları

Yaz ayında takılabilecek kolyeler;

Yaz takıları içinde tercih edilecek olan kolyeler, kesinlikle suya dayanıklı olmalıdır. Çünkü sıcaklıkların artmasıyla beraber bireyler denizin keyfini doyasına çıkarmak isteyecektir. Bu aşamada hem yazın canlılığını temsil eden aynı zamanda güzelliği ile etrafındakileri mest edecek olan birbirinden güzel kolye modellerini bulmak oldukça önemlidir. Yazın en gözde kolye modelleri incelendiğinde çoğu zaman kararmayan, renkleri uzun süreli kullanımda dahi bozulmayan çelik takı modelleri renkleriyle de enerjiyi yükseltecektir.

Bunun yanı sıra hoş ve de çok zarif bir duruşa sahip olanlar için en kurtarıcı modeller ay, yıldız ve kalp motifleriyle süslenmiş olan kolyeler olacaktır. Bununla beraber yaz aylarının en önemli temsilcisi olan deniz kabukları, denizyıldızları ve daha birçok desen kullanılarak üretilmiş olan kolye modelleri de şıklık yaratır.

Yaz ayında takılabilecek bileklikler;

Yaz aylarının muhteşem enerjisi ve güzelliğini hissedebilmek adına tıpkı giysilerde olduğu gibi aksesuarlarda da trendleri yakından takip etmek gerekiyor. Özellikle de bilezik seçerken, yaz aylarının tüm canlılığını yansıtacak olan ürünleri tercih etmekte yarar olacaktır.

2023 senesi yazları günlük yaşamda sportif bir tarz belirleyenler için daha sade bilekliklerin, abiye veya daha renkli kıyafet tarzına sahip olanların ise biraz büyük ve gösterişli bilezik modellerini tercih etmesi gerekiyor. Bununla birlikte pırlanta taşlarla süslenmiş olan bileklerin yanı sıra, baget bileklikler, suyolu bileklikler ve renkli taşlara sahip olan bileklikler de güneşli günlerde ışıltınıza ışıltı katarak sizleri çok daha özel gösterecektir.

Yaz ayı takıları aksesuarları için daha genç stiller içinse özenle hazırlanmış olan kalpli bileklikler, yıldızlı bileklikler, meyve desenleri, hayvan desenleri veya kişiler için özel anlam ifade edecek bütün motiflerin 2023 yılının yazları trend olacağını söylemek olası olacaktır.

Bunun yanı sıra yeni sezon trendi ayrıntılıca incelendiğinde geçtiğimiz sezona bakılırsa daha renkli aksesuarların öne sürüldüğü görülecektir. Renk renk taşlarla süslenmiş olan takılar ve özellikle de bileklikler en basit giysileri dahi daha canlı ve dinamik gösterecektir. Bu nedenle hem erkek hem de kadınların yeni trendine uygun olarak renkli ve desenli bilezik modellerini kullanmaya özen göstermesi şarttır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir