Blog

Sonbahar takıları ve aksesuarları

Kalın zincirler: Gösteriş ve şıklığın bol miktarda yer aldığı büyük ve kalın zincirler trençkotlarınızın altından kendini gösterecek. Salaş üstlerle rahatça kullanabileceğiniz hatta sporlaştırabileceğiniz büyük takılar takmanız sizleri daha şık gösterecektir.

Choker: 90’lı senelerin olmazsa olmaz aksesuarı olan choker yeniden ve yeniden trend takılar arasında! Deri, maskotlu, incili, taşlı modelleri bulunan choker vintage bir manzara yakalamak isteyenlerin favori tercihi oluyor.

Çift zincirli kolyeler: Aynı anda birden fazla kolye takma sevdalısı kızlar için bir velinimet! Boyunda birkaç farklı zincir görmeyi seviyoruz, bir de bunun inciyle birleşimine bayılıyoruz! Sonbaharın en trend takısı diyebiliriz.

Gümüş yüzükler: Sonbahar sıcak renkleri içinde tezatlık gerçekleştiren yüzükler bir arada kullanıldığında kombinlerinize tarz katıyor. Sadece hırkalar, kazaklarla değil deri ceketle de ellerinizin zarif bir şekilde parlamasını sağlayan silver yüzükler 2023 sonbaharda en çok istenilen yüzük modeli oluyor.

Sonbahar takı ve aksesuarları

Sonbahar takı ve aksesuar trendleri arasında inci, kolye, bilezik, küpe, zincire yer verilmiştir. Her model birbirinden farklı ve ilgi çekici. Sonbahar takı modelleri sadece kadınlara değil, ayrıca erkeklere de hitap etmektedir. Geçtiğimiz aylarda gündeme gelen takı tasarımlarını da hesaba katmış olduğumuzda sonbaharda takı ve aksesuara doyacaksınız.

Kombinlere şıklık katan takılarda özellikle kolyeler ve inciler en ön plana çıktı. İnci, zincir karışımları da yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir