Blog

Kış takıları ve aksesuarları

İnce çoklu yüzükler yerine tek kalın yüzük

Özellikle son dönemde ince ve çoklu yüzükler tercih ediliyor. Sadece değişen moda ile birlikte kış aylarında ince yüzüklerin yerini farklı türdeki yüzükler almaya başladı. Son yıllarda her ne kadar ince yüzükler birden fazla takılarak moda haline gelmiş olsa da bu kış için kesinlikle moda olmadığını söyleyebiliriz.

Kış aylarında özellikle daha kalın ve büyük taşlı yüzük modelleri kesinlikle elbiseleriniz ile harika bir kombin oluşturacağı benzer biçimde göz zevki açısından da sizi görenlere harika anlar yaşatacaktır. Bununla birlikte renkli taşlar tercih etmeniz kesinlikle kış ayları için çok daha ideal olacaktır. Kış aylarında koyuluğu daha baskın olan kombinler ile giysinize renk katmış olacaksınız.

Bileziklerde hafiflik

Özellikle kış aylarında birden fazla kıyafeti üst üste giydiğimiz için bilezikler yani bileklikler konusunda akıllıca davranmanız gerekiyor. Kış aylarında kalın bilezikler tercih etmek yerine çıplak bileklerde çok daha şık ve sade bir duruş sergileyen bileklik modellerini tercih edebiliriz. Özellikle kış aylarında da hafifçe zarif ve ince modellere gitmek daha akıllıca olacaktır.

Taşlı küpeler ideal Küpeler kadınlar için son aşama önemli bir aksesuar senenin 12 ayında tercih edilebilir. Ancak kış aylarında birazcık daha akıllı olabilir ve bu mevsime uygun küpeler tercih edebilirsiniz. Aslına bakarsanız kat kat giyinildiği için kulaklarınıza asacağınız büyük küpeler yerine çok daha zarif ve biraz minimal bir hava katacak küpeleri tercih edebilirsiniz.

Küpe takarken kesinlikle taşlı küpe modellerine yönelmeniz kış aylarında kıyafetinizle birlikte harika bir kombinin başlangıcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir